Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję.

Cel namierzony

Dalej niż koniec świata

Czy zastanawialiście się kiedyś jakby to było wejść wir przygody, w której nigdy nie wiecie co wydarzy się za chwilę? Ten człowiek postanowił, że tak zrobi. Wyruszył w podróż liczącą ponad 8 tysięcy kilometrów. W trakcie niej odwiedził Niemcy, Szwajcarię, Francję, Hiszpanię, Portugalię i Maroko. Podróżował głównie korzystając z najlepszego, darmowego środka lokomocji tj. autostop, co dało mu możliwość spotkania w trakcie podróży niezwykłych ludzi, nauczyć się parzenia herbaty, wykąpać się w oceanie, spać na boisku piłkarskim i wiele innych.

Wkrórce w sprzedaży

Newsletter

Zapisując się na newsletter możesz być cały czas na bierząco. Będziemy stale informować Ciebie o nadchodzących prelekcjach, czy też innych wydarzeniach.

Zapisz się

Poszukujemy prelegentów

Jeśli jesteś podróżnikiem lub masz coś ciekawego do powiedzenia na temat podróży. Chciałbyś się pochwalić swoimi osiągnięciami i/lub przy okazji mieć możliwość wypromowania siebie. Jeżeli przy okazji będziesz chciał/chciała zarobić na poprowadzenej prelekcji...

To zapraszam do kontaktu na adres:

kontakt@celnamierzony.pl

Rozważymy każde zgłoszenie